Apie mus

Kas mes? Geri fotografai…  Kas apsprendžia mūsų gerumą? Tik Jūs! Jūs užsakantys mus, kad įamžintume jūsų trapias, nepakartojamas gyvenimo akimirkas… Mes tiesiog charizmatiški žmonės. Su mumis tapsite artimi, jau po penkiolikos minučių darbo. Taip taip,  nemeluojame DARBO, nes mes dirbsime visi kartu, kol pasieksime norimą rezultatą, kurį vėliau su plačia šypsena stebėsime.

Kas mums yra fotografavimas? Darbas? Ir tai dalis tiesos, tačiau giliai širdyje mums tai paieškos, vos pastebimos erdvinės harmonijos,  paveikslo tapymas per akimirką… Tai smagus darbas, kuriuo mėgautis galima visą gyvenimą. 

 

 Kokie mes? Talentingi? Atviri? Geri? Mandagūs? Ir kiekvienoje raidėje yra dalis tikros tiesos, nes mes iš tikro tiesiog žmonės, turintys savybių, kurios padeda  pritraukti prie savęs žmones ir priverčia juos pasiduoti akimirkos žavesiui. Na gal mes nesame “super” talentingi, bet mes tikrai NUOŠIRDŽIAI dėl jūsų daug dirbame.

 

 

Laikas bėga… Šventiniai rūbai tyliai prigula spintoje, muzika nutyla, žmonės išsiskirsto, išgyventos emocijos nublanksta… Tačiau visuomet širdies gilumoje jausmus kutens tos įamžintos akimirkos, kurios išliks bevartant nuotraukų albumus vakarais… Ir ko gi mes laukiame šiandien?  Mes atsakysime į visus klausimus susitikimo metu prie kavos puodelio. 

 

DSC_0210 - Kopija

Paskambinkite mums +370 616 93872 Alvydas, +370 685 33430 Gintarė arba parašykite info@kucas.lt  

Lauksime jūsų!